مشاوره رایگان

در طول فعالیتمان در حوزه‌های کسب و کار‌های مجازی و اینترنتی ( طراحی سایت و طراحی های گرافیکی ) با موارد بسیار زیادی از سوء استفاده افراد و شرکت‌ها از نا‌آگاهی مشتریان روبرو شده‌ایم. به‌عنوان مثال، افراد و شرکت‌هایی هستند که قالب‌ها و پلاگین‌های رایگان و نال شده (null – دستکاری شده) وردپرس را دانلود می‌کنند و به قیمت بسیار بالایی به مشتریان خود می‌فروشند یا لوگوهایی را از سایت‌های رایگان دانلود‌ و به نام خود منتشر می کنند.

متاسفانه این موارد باعث شده که اکثر مردم اعتماد خود را حتی به متخصصین این حوزه‌ها از دست بدهند و کار آنها را کم ارزش و ساده تصور کنند. در زمینه طراحی سایت، این طرز فکر باعث می‌شود که فرد برای گسترش و توسعه وب‌سایت خود هزینه و زمان کافی صرف نکند. اختصاص ندادن پول و زمان کافی به سایت مانند هر کار دیگری باعث عدم پیشرفت و در نهایت توقف آن می‌شود زیرا نتیجه مطلوب و مورد انتظار حاصل نشده است.

از طرفی هم بجز آزمون و خطا و یا معرفی توسط اطرافیان راهی برای شناخت متخصص از غیرمتخصص وجود ندارد و در اکثر مواقع مجبور می شوید که ریسک کرده و به این افراد اعتماد کنید.

تیم مشاوره تک بستری را فراهم کرده است تا به‌صورت رایگان بتوانید از تجربیات و پیشنهادات ما استفاده کنید. این مشاوره فقط محدود به خدمات تک سایت نمی باشد و شما می‌توانید حتی در خصوص سایر شرکت‌ها نیز با ما مشورت کنید و با اطلاعات بیشتری سراغ آنها بروید. همچنین می‌توانید هنگام تحویل پروژه با ما تماس بگیرید تا مطمئن شوید بین پروژه نهایی شما و قرارداد بسته شده تعارض و اختلافی نباشد.

برای دریافت مشاوره رایگان کافی است شماره تلفن خود را در کادر زیر وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. همچنین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما ، با تیم مشاوره تک سایت در گفتگو باشید.

مشاوره رایگان تم سایت

درخواست مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تلفن خود را در کادر زیر وارد نموده تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

موارد مشاوره

 • در صورتیکه مشاوره بصورت مجازی بوده و نیازی به حضور کارشناس نباشد، نیاز به پرداخت هزینه‌ نیست.

 • با وارد کردن شماره خود در کادرهای مشاوره رایگان موجود در برگه‌های سایت، مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت. در ‌غیر این صورت می‌توانید از طریق واتساپ یا تلگرام درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

  درصورتیکه انجام مشاوره نیاز به جلسات بیشتر باشد، بصورت مجازی از طریق شبکه های اجتماعی ادامه پیدا می‌کند.

  • * مشاوره در خصوص خدمات ارائه شده توسط تک سایت

  • * مشاوره در خصوص انتخاب نوع خدمت با توجه به نیاز شما

  • * مشاوره در خصوص پلن‌های خدمات ارائه شده توسط سایر همکاران و شرکت‌های دیگر

  • * مشاوره در خصوص بستن قرارداد با شخص ثالث و موارد لازم و مرتبط با آن

  • * مشاوره در خصوص تحویل و بررسی پروژه نهایی

  • * مشاوره در خصوص بررسی و مقایسه پروژه تحویل داده شده به شما باتوجه به قرارداد فی‌ما‌بین

  • * مشاوره در خصوص مقایسه و انتخاب شرکت‌های ارائه دهنده خدمت مورد نیاز شما

  البته ممکن است تک سایت خدمتی را ارائه ندهد ولی می‌تواند برای انتخاب مجری پروژه شما اشخاص و شرکت‌هایی را معرفی کند. حتی ممکن است با وجود ارائه خدمت مورد نیاز شما، شرکت و سایت دیگری را معرفی کند تا کار شما بهتر انجام شود.

 • در روند مشاوره مجازی در‌صورتیکه مشاور نیاز ببیند ویا شما درخواست مشاوره حضوری داشته باشید، پس از تایید دو طرف مشاوره بصورت حضوری ادامه پیدا خواهد کرد.

  توجه داشته باشید مشاوره حضوری شامل هزینه (رفت‌و‌آمد و هزینه ساعتی مشاور) است.

 • به‌علت نبود شرایط میزبانی، امکان حضور شما در تک سایت وجود ندارد ولی شما می‌توانید با مشاورین تک سایت محلی را جهت ملاقات هماهنگ کنید.

 • هدف ما در ابتدا جذب اعتماد شما و عوض کردن دیدگاه‌تان نسبت به طراحی سایت و پروژه‌های گرافیکی است.

  در این راستا افرادی که خدماتی با کیفیت پایین اما با قیمت بالا ارائه می دهند نیز به شما معرفی خواهند شد تا با آنها همکاری نکنید. نتیجه این کار حذف شدن این افراد از بازار کار خواهد بود.

مشاوره رایگان