درباره تک سایت

تک سایت ( teksite: Technology, Ecommerce, Knowledge site ) از سال 1395 در قالب تیمی به نام "فونیکس وب دیزاین" شروع به کار کرد. حوزه فعالیت این گروه در ابتدا طراحی انواع سایت شرکتی و فروشگاهی بود.

با افزایش تقاضای مشتریان در خصوص انجام پروژه‌های گرافیکی فونیکس وب دیزاین فعالیت خود را در این حوزه‌ها بصورت آزمایشی شروع کرد. با افزایش تجربه و تخصص دراین زمینه به ارائه خدمات حرفه‌ای و کیفیت بالا در طراحی انواع وب‌سایت (مانند سایت فروشگاهی، سایت شرکتی، سایت‌های اختصاصی) و کارهای گرافیکی (طراحی بروشور، طراحی کاتالوگ، طراحی بنر سایت و محیطی و غیره) پرداخت.

فونیکس‌وب‌دیزاین با جذب افراد و تیم‌های متخصص حوزه کاری خود را گسترش داد و از سال 1401 با نام تک‌سایت (TEK site) فعالیت خود را ادامه داد.

ما در تلاش هستیم بزودی آکادمی خود را نیز فعال کنیم تا علاقه‌مندان این زمینه با کسب دانش و استفاده از تجربیات ما بتوانند بصورت حرفه‌ای وارد این حوزه کاری شوند.

هدف ما ایجاد رابطه‌ای بلندمدت و موثر با مشتریانمان است و همواره در تلاشیم تا از رضایت کامل آن‌ها برخوردار شویم.

درباره تک سایت
با مشاوره ما، انتخاب هوشمندانه کن
گرافیک تک سایت طراحی سایت تک سایت

مشاوره رایگان

یکی از خدمات مهم تک سایت، مشاوره رایگان است. این خدمت مختص مشتریان نیست بلکه هر شخص و سازمانی که می‌خواهد فعالیتی در زمینه تخصص تک سایت را در اینترنت شروع کند و یا آن را گسترش دهد، می‌ تواند با ما تماس بگیرد و از این خدمت بهره‌مند شود. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره رایگان روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره رایگان

مجوزها

تک سایت با اخذ مجوزهای مرتبط با فعالیت خود در تلاش است تا هرچه بیشتر اعتماد شما را کسب کند. در این راستا دو مجوز اینماد و کسب‌و‌کار‌های مجازی اخذ کرده است.

محوز اینماد مجوز کسب‌و‌کار‌های مجازی

در صورت داشتن هرگونه سؤال، نظر، انتقاد و پیشنهاد می‌توانید از طریق راه‌های اعلام‌شده در صفحه تماس با ما با همکاران ما در تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.