سوشال مدیا و شبکه های مجازی

امروزه طیف عظیمی از مردم در تمام سنین با شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام بصورت مستقیم و غیر مستقیم در گیر هستند. افراد زیادی از طریق اینستاگرام خرید می کنند و حتی درباره مطلب مورد نظر خود اطلاعات کسب می کنند. پس شبکه های اجتماعی یا سوشال مدیا بازار هدف بسیار پرجمعیت، با پتانسیل بالایی است که در صورت بهره نبردن از آن از سایر رقبا عقب می مانید.

اما فعالیت در این شبکه ها بواسطه رقابت شدید کاری آسان نیست. داشتن پیج و صفحه کاری با صفحه شخصی بسیار متفاوت است زیرا هدف پیج های کاری جذب بیشتر مخاطب و تبدیل آن به کابر دائمی است. تعداد باز دیدها ، لایک و نظرات تاثیر بسیار زیادی در دیده شدن بیشتر دارد. همچنین محتوا و مطالب بارگزاری شده در آن باید به نحوی باشد که مخاطب ، شما را برای مطالب جدیدتر دنبال کند. در این مورد موثرترین شبکه اجتماعی، اینستاگرام است که بواسطه امکان قراردادن محتوای ویدویی ، عکس و متنی باید در انتخاب و تناسب محتواها دقت بسیار زیادی کرد.

اما مدیریت چند شبکه اجتماعی کار راحتی نیست چون باید مطالب آنها به گونه ایی باشد که مخاطب را وادار کند شما را در سایر پلتفرم ها نیز دنبال کرده و حتی در مورد مطلب شما نظر دهد. همچنین باید اطلاعات کافی در آن شبکه اجتماعی داشته باشید. به طور مثال، لینکدین جایی برای اپلود مطالب شخصی نیست و بیشتر اشخاص و شرکت ها درباره فعالیت های حرفه ایی خود مطلب قرار می دهند یا توییتر که اخبار خود را منتشر می کنند. برای همین مدیریت و انتخاب شبکه های اجتماعی برای فعالیت کار آسانی نیست مخصوصا اکثر این شبکه ها دارای الگوریتم های پیچیده ایی برای نمایش شما به سایر افراد بصورت تصادفی هستند.

تک سایت با داشتن تیمی مستعد و متخصص در زمینه شبکه های اجتماعی ، در تلاش است که کسب و کار شما را در این شبکه ها بیشتر از قبل معرفی کند و جایگاه شما را بالاتر از رقبا قرار دهد. آگهی این تیم از الگوریتم های مختلف جهت افزایش بازدید و پیشنهاد در کمپین های تبلغاتی برای افزایش مخاطب، انتخاب تصاویر و ویدئو ، برنامه ریز برای بارگزاری محتوا همگی از خدماتی هستند که تک سایت بخوبی شما را در این راه راهنمایی می کند.

توانایی های تک سایت در مدیریت و راه اندازی شبکه های اجتماعی

تیم تک سایت با اطلاع کافی از الگوریتم های شبکه های اجتماعی مختلف مانند لینکدین، اینستاگرام ، توییتر و همچنین آگاهی از کمپین های مختلف برای کسب و کار های مخلتف بهترین راه را برای دیده شدن بیشتر در دنیای مجازی در اختیار شما قرار می دهد.

100%
95%
95%
95%
95%

مشاوره رایگان طراحی

جهت دریافت مشاوره در خصوص نحوه سفارش و انجام طراحی لوگو و یا هرگونه سوال در این باره می توانید شماره تلفن خود را در کادر زیر وارد نمایید تا همکاران ما در واحد مشاوره با شما تماس گیرند.

بسته های پیشنهادی

کمی صبر کنید…

شبکه های اجتماعی

صفحه جذاب تری برای خود ایجاد کنید.

صفحات اینستاگرام خود را با عکس هایی با جلوه های اصولی با رعایت متریال دیزاین زیبایی بخشید.

مشاهده توضیحات
طراحی سایت

حس اعتماد بیشتری به مخاطب خود بدهید.

با راه اندازی سایت متناسب با کسب و کارتان (فروشگاهی، سازمانی، خدماتی، شخصی) و معرفی آن در شبکه های اجتماعی خود هم جایگاه خود را در ذهن مخاطب بالاتذ ببرید و همبستر مناسبت تری برای گردش مالی خود ایجاد کنید.

مشاهده توضیحات

نظر برخی از مشتریان

 • من در زمینه فروش پ.شاک فعالبت می کنم و بخش فابل توجهی از درامدم از طریق فروش در اینستاگرام هست. بنا به گسترش کارم مجبور شدم پیج جدیدی رو راه اندازی کنم و جون وقتش رو نداشتم به تک سپردم. برام جالب بود تو ماه اول هم ورودی اکسپلورر داشتم هم فروش.

  عکس پروفایل سمیه نبهانی
 • برای کار خودم پیج اینستاگرامی باز کرده بودم که خودم با توجه به حرف دیگران تو تبلغات های متلف شرکت می کردم ولی بازخورد مناسب نداشتم. برای اخرین تلاش زحمت پیجم را دادم به این سایت و اونا بهم پیشنهاد م دادن تو گدوم پیج بهتره تبلیغم انجام بشه و تو کمپین شرکت کنم برام مناسب تره. پیجم تا حد خوبی فعالیتش رو شروع کرده. سپاس

  عکس پروفایل نیوشا طاهری
 • من هم مدیریت اینستاگرام هم طراحی پست ها و تمپلیت ها رو به این تک سایت سپردم. واقعا پیجم جداب شده و تعامل خوبی هم تو پست هاش بوجود اومده. کپشن نویسی، هشتگ گذاری عکس های پست ها همشون بنظرم باید هم جذاب باشن هم متناسب با هم باشند که تک سایت برای من خوب انجامش داده

  عکس پروفایل کامبیز زنگنه

  سوالات متداول

  • آیا تک سایت فقط روی اینستاگرام فعالیت می کند؟

   خیر. تک سایت در انواع شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، لینکدین و یوتوپ در حال فعالیت است اما چون مخاطبان ایسنتاگرام به مراتب بیشتر هستند و اکثر درخواست ها مروبط به اینستاگرام هستند، تیک تک سایت تمرکز خاصی روی این شبکه اجتماعی داردو

  • چه کارهای در مدیریت شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام انجام می شود؟

   هر کار فانونی که باعث بهبود و ارتقا صفحه شما شود تک سایت انجام می دهد. برای مثال ایجاد جدول زمان بندی مناسب برای بارگزاری محتوا و پست جدید، سئو محتوایی پست، هشتگ گذاری اصولی نسبت به شبکه اجتماعی و مخاطبان هدف، پاسخ دهی و ارجاع پیغام ها و کامنت ها، انالیر رقبا، پیشنهاد برای شرکت در انواع کمچین های تبلغاتی و سایر موراد این چنینی

  • آیا برای شبکه های اجتماعی مختلف ، تولید محتوا هم انجام می شود؟

   به صورت تخصصی بله،. تولید محتوای متنی، عکسی و ویدئویی بصورت کاملا نخصصی انجام می شود. ولی توجه داشته باشید تولید محتوای شبکه های اجتماعی کاری متفاوت با راه اندازی و مدیریت آن است و باید بصورت جداگانه درخواست داده شود زیرا کاریست تخصصی و تیم دیگری نیز باید دخیل شوند. در غیر این صورت شما محتوای خود را در هر نوعی به کارشناس ما تحویل می دهید و تک سایت با توجه به جدول زمان بندی و لزومات شبکه اجتماعی مورد نظر محتوا تا حدی ویرایش و تصحیح می شود و سپس بارگزاری می شود.

  • نحوه پرداخت هزینه چگونه است؟

   پرداخت بصورت ماهانه می باشد اما هزینه های شرکت در تبلغات های مختلف پس از تایید شما بلافاصله دریافت می شود تا تبلیغات مورد نظر و پیشنهادی با توجه به جدول زمان بندی ارائه شده به شما انجام شود.

  • اگر از نتیجه راضی نبودم تک سایت چه اقدامی انجام می دهد؟

   با توجه به پرداخت ماهانه هزینه ها، هر زمان شما از ادامه کار منصرف شدید می توانید لغو قرارداد کنید. اما اگر از نتیجه راضی نبودید کافیست با استفاده از فرم موجود در صفحه تماس با ما ، مورد خود را گزارش دهید و بلافاصه تک سایت با شما تماس خواهد گرفت. در صورتیکه دلایل شما مطابق با قرار داد باشد هزینه های دریافتی (به غیر از کمپین ها و تبلغات های متفرقه) بازگشت داده می شود.