تولید محتوا

چرا برای تولید محتوا های خود باید هزینه کنیم؟ تولید محتوای سایت و تولید محتوای اینستاگرام با سایر شبکه های اجتماعی چه تفاوتی دارد؟
هر چقدر صفحات اجتماعی شما مانند اینستاگرام یا وبسایت شما جذاب باشد یا سرعت لود شدن آنها بالا باشد اما در نهایت این محتوای ( ویدویی یا متنی ) شماست که باعث می شود کاربر شما ماندگار شود و دفعات بعد به صفحه یا سایت شما سربزند یا خیر.

بظاهر تهیه محتوا برای پلتفرم های مختلف بسیار کاری ساده است اما واقیعیت این طور نیست زیرا الگوریتم های مختلفی برای پلتفرم های مختلفی وجود دارد (مانند الگوریتم های گوگل ) که محتوای سایت و صفحه شما را با سایرین مقایسه می کند و در صورتی که متن شما کپی آنها باشد نتها باعث گرفتن نمره منفی از این پلتفرم ها می شود بلکه باعث می شوند صفحه مورد نظر شما کمتر در دسترس قرار گیرد. از طرفی دیگر اگر محتوای اینستاگرام شما با سایت و تلگرامتان یکی باشد چرا کاربر باید شما را در جاهای مختلف دنبال کند ؟

محتوای هر پلتفرم باید متناسب با آن پلتفرم و مخاطبان آن باشد و باید بگونه ای باشد که فرد ترغیب شود شما را در جاهای مختلف دنبال کند تا مقالات و اطللاعات شما را از دست ندهد. برای مثال یک سایت فروشگاهی می تواند محصولات خود را از طریق سایت بفروش برساند و گردش مالی را در این بستر برای مشتریان خود محیا کند. در اینستاگرام به تبلیغ و معرفی مختصر محصولات خود بپردازید و یا کمپین ها و تخفیفات خود را اعلام کنید. در توییتر، اخبار سایت خود را منتشر کند و در لینکدین به معرفی کسب و کار خود بپردازد. پس نوع محتوا با هدف شما و بازار هدف شما بسیار با اهمیت است و هرکدام از این بازارهای هدف اصول محتوایی خود را دارند که در صوتیکه رعایت نشوند سرعت پیشرفت شما و جذب مخاطب شما کمتر می شود.

صرف تولید محتوا کافی نیست باید متون شما نتنها از نظر نگارش صحیح باشد بلکه برای خواننده جذابیت ایجاد کند تا بقیه مطلب شما را بخواند و در صورت لزوم به سایر صفحات شما برود.

توانایی های تک سایت در تولید محتوا

اصول نگراشی ، استفاده از کلمات جذاب ، ایجاد محتوا متناسب با محیط ارائه مطلب و در نهایت نیاز شما از اصولی است که تیم تولید محتوای تک سایت بر آن اساس به شما خدمت رسانی می کند.

100%
Ads-words
90%
95%
90%
90%

مشاوره رایگان تولید محتوا

جهت دریافت مشاوره در خصوص انواع خدمات تولید محتوای تک سایت کافیست شماره تلفن خود را در کادر زیر وارد نمایید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

بسته های پیشنهادی

کمی صبر کنید…

شبکه های اجتماعی

از شبکه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام بازدهی لازم رو ندارید؟

مدیریت و فعالیت در شبکه های اجتماعی با وجود سادگی اما اصول و قواعدی دارد که در صورتیکه رعایت نشود باعث درجا زدن شما می شوند!!!

مشاهده توضیحات
سئو سایت

فقط داشتن سایت برای جذب مخاطب کافی نیست!!!

برای افزایش رتبه در صفحات جستجو مانند گوگل و بازخورد بیشتر از کاربران باید سایتتون رو سئو کنید تا امتیاز بیشتری در گوکل داشته باشید

مشاهده توضیحات

نظر برخی از مشتریان

 • محتواهای تولید شده توسط این سایت واقعا بدون هیچ اغراقی هم جالب هستند هم از نظر نگارشی همه اصول رو رعایت کردند. امیدوارم بقیه کاراتون هم با این کیفیت باشه

  عکس پروفایل نیما خااقی
 • از مشاورتون در زمینه متن هایی که برای سایتمون و اینستاگراممون نیاز داشتیم تشکر می کنم و اینکه تونستین سایتمون رو هم نطایق درخواستمون طراحی کردید ممنونم.

  عکس پروفایل احمد پوراحمدی
 • شرکت ما نوشته ها و محتواهای مورد نیازش را به تک سایت سپرده است و اعتماد مدیران ما را کسب کرده اند و توانسته اند خود را به عنوان همکار مورد اعتماد نشان دهند.

  عکس پروفایل رضا صبوری

  سوالات متداول

  • تفاوت انواع روش های تولید محتوای سایت در چیست؟

   در تک سایت سه نوع پلن برای تولید محتوای سایت وجود دارد:
   عمومی: این نوع محتوا مناسب صفحت استاتیک مانند، تماس با، درباره ما، قوانین و مقررات و سایر موارد مشابه این هستند که محتوای آن نیاز به دانش خاصی نداردو
   تخصصی: این نوع تولید محتوا نیاز به تحقیق در سایت ها و مقالات است و نویسنده محتوا علاوه بر استفاده از محتوای مرجع ها و تغییر آنها باید مفهوم را نیز درک کند و استناج خود را پس از تایید مشتری در متن خود بگنجاند. در این حالت علاوه بر یک متن علمی، یکتا بودن آن نیز حفظ خواهد شد.
   تحقیقی: در این نوع به علت کمبود و یا نبود سایت و یا مقالات مرجع نویسنده باید با کارمندان و یا خود سفارش دهنده متن در ارتباط باشد و یا در محل کار وی حضور داشته باشد و به صورت مستقیم اطلاعات مورد نیاز را دریافت و به صورت یک محتوای مناسب تبدیل کند.

  • نحوه محاسبه هزینه تولید محتوای سایت به چه صورت است؟

   در جدول بالا تمام هزینه ها مشخص شده است و سفارش دهنده با توجه به هدف خود نوع تلید محتوای درخواستی همراه با حدود کلمات مورد نیاز را علام می کند. البته تعداد کلمات به صورت حدودی در نظر گرفته می شود زیرا کارشناس با توجه به محتوای درخواستی گاهی مجبور است تعداد کلمات را زیاد و یا کم کند البته این مورد پس از تایید سفارش دهنده صورت می گیرد.

  • تولید محتوای شبکه های اجتماعی چگونه است؟

   سه نوع روش تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی وجود دارد:
   متنی: در این روش فقط محتوای متنسب با پست شما (به همراه تگ های مورد نیاز) تهیه می شود و هیچ عکس و ویدیویی تهیه نمی شود.
   تصویری: در این روش فقط محتوا بصورت عکس خواهد بود و باید هدف، نوشته ها و المان های الزامی در عکس باید توسط سفارش دهنده اعلام گردد .
   ویدیویی: در این روش محتوای تولید شده بصروت ویدیو کلیپ است. سفارش دهنده باید محتوای کلی و موراد الزامی را اعلام کند تا کلیپ درخواستی حوای مطالب مورد نیاز باشد. کلیپ پس از فیلم برداری و تدوین اولیه جهت تایید به سفارش دهنده تحویل می گیردد.

  • آیا استفاده ترکیبی از انواع روش های تولید محتوا وجود دارد؟

   بله، شما می توانید در حین سفارش هم تولید محتوای سایت و هم تولید محتوای شبکه های اجتماعی را سفارش دهید.
   همجنین می توانید در بصورت مثال در تولید محتوای ایسنتاگرام همزمان از روش های متنی و تصویری و سایر موارد استفاده کنید. بدیهی است هزینه این نوع روش با توجه به محتوای درخواستی متفاوت است.

  • نحوه پرداخت هزینه ها چگونه است؟

   پس از تایید هزینه ها توسط شما، یک سوم هزینه در ابتداو هنگام عقد قرارداد دریافت می شود. یک سوم بعدی پس در رویت و تایید محتوای تولید شده ابتدایی (عکس، متن یا ویدیو) اخذ می شود. و در نهایت مابقی هزینه هنگام دریافت نهایی محتوا توسط شما پرداخت می گردد.
   تاخیر در پرداخت هریک از این مراحل باعث عقب افتادن زمان تحویل سفارش می باشد و این مورد در قرار داد نیز بیان شده است.

  • در صورت راضی نبودن از محتوای تولید شده چه کار باید کرد؟

   در ابتدا اگر کارشناسان مت تمام جزئیات و موارد مورد نیاز را از شما دریافت می کنند و طبق آن شروع به انجام سفارش می کنند. اگر از محتوایی ابتدایی رضایت نداشتید ناظران تک سایت محتوای ابتدایی را با توجه به موراد سفارشی بررسی می کنند در صورتیکه حق با سفارش دهنده باشد محتوا عوض می خواهد شد. و اگر تفاوت بسیاری بین کار انجام شده با سفارش باشد یک سوم هزینه کل بعنوان جبران خسارت عودت داده می شود.
   تایید محتوای ابتدایی بمنزله تایید کلی کار انجام شده است و محتوای نهایی فقط در حد تصحیح جزیی و بهبود آن است و اگر سفارش دهنده بدون ذکر دلیل محتوای نهایی را تایید نکرد هیچ هزینه ایی عودت داده نمی شود و محتواهای تولید شده( چه بصورت عکس، متن یا ویدیو) در سطح ابتدایی و نهایی تحویل داده نمی شود.

  • مدت زمان تحویل سفارش چقدر است؟

   این مورد بستگی به نوع و مقدار محتوای درخواستی دارد که پس از بررسی های لازم توسط کارشناسان ما به شما قبل از عقد قرارداد به شما اعلام می شود. بدیهی است درصورتیکه تک سایت نتواند در زمان اعلام شده سفارش شما را انجام دهد خسارت ناشی از این کار را پرداخت خواهد کرد.