طراحی و گرافیک

طراح انواع ست اداری، بروشور، کاتالوگ، بنر سایت، بنر تبلغاتی، بیلبورد، استند،جلد کتاب و مجله، بروشور، طراحی وکتور، آیکون، کاراکتر،، پست های شبکه های اجتماعی و طراحی انواع عکس های گرافیکی و روتوش تصاویر.

طراحی و گرافیک

طراحی لوگو

طراحی انواع لوگو مانند: نوشتاری (لوگوتایپ) به صورت فارسی . انگلیسی، مونوگرام، لوگو تصویری، ترکیبی و باز طراحی لوگو

طراحی و گرافیک
تک سایت

تک سایت (TekSite)

تک سایت تنها وب سایت اینترنتی است که بصورت تخصصی بر روی معرفی و گشترش کسب و کارهای شخصی و سازمانی در فضای فیزیکی و مجازی فعالیت می کند. فعالیت های تک سایت در زمینه های مختلفی مانند: طراحی سایت، انحام پروژه های طراحی و گرافیکی، طراحی لوگو بصورت تخصصی، تولید محتوای متنی عکس و ویدویی، بهبودن و افزایش ربته سایت ها در موتورهای جستجو مانند گوگل، راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی و همجنین انجام و شرکت در تبلغات های مختلف و کمپین های تبلغاتی مانند گوگل ادز از جمله فعالیت های مهم تک سایت می باشد.

شما دوستان در صورتیکه نیاز به انجام هر یک از موراد گفته شده جه در سطح شخصی و چه در سطح سازمانی می توانیدبا دریافت مشاوره رایگان قبل از هگونه هزینه با شماورین ما صحبت کرده و با نظرات تیم متخصص تک سایت آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

رشد کسب و کار شما، رشد کسب و کار ماست. تک سایت همواره در کنار شما.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره شماره تماس خود را در کادر زیر وارد کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید.

formconsult

سایر خدمات تک سایت

تک سایت علاوه بر انجام امور موربوط به پروژه های گرافیکی، طراحی لوگو و تهیه و تدوین ویدیو و عکس در زمینه های دیگری مانند انجام امور مروبط به سایت و طراحی آن، مدیریت و افزایش مخاطب در شبکه های اجتماعی و انجام امور تبلیغاتی اماده است با تیمی مجرب به شما خدمت رسانی کند.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان، تلفن تماس خود را در کادر زیر وارد کرده و دکمه درخواست مشاوره را کلیک کنید.