درباره تک سایت

Contact Us

تک سایت

تک سایت (teksite) از سال 1394 فعالت خود را در قالب یک وبسایت به نام فونکیس وب دیزاین شروع به کار کرد. حوزه فعالت این گروه در ابتدا فقط طراحی سایت برای شرکت ها و سازمان ها بود.

از سال 1400 با افزایش تقاضای مشتریان فونیکس وب دیزاین در خصوص برون سپاری طراحی های گرافیکی و ساهت ویدئو های تبلیغاتی و همچنین دیجیتال مارکتینگ این وب سایت و گروه حوزه فعالیت خود را افزایش دادن تا مشتریان در قالب یک قرارداد بتوانن این امور را به فونیکس وب دیزاین بسپارند. با این تغییر رویه نام و ادرس به تک سایت تغییر داده شد و بصورت رسمی کار خود را در زمینه های مختلف مرتبط با دنیای آنلاین را تغییر داد.

تک سایت با همکاری جوانان با تجربه ، خلاق و متخصص امور مرتبط با ویدو و گرافیک، شبکه های اجتماعی و موارد مرتبط به سایت را به نحو احسنت انجام می دهد

تک سایت در تلاش است با جذب نیروهای متخصص در زمینه های مختلف خود را رشد داده و خدمات بیشتری به مشتریان خود ارائه دهد و نیاز های انها را در پکیج های مختلف رفع نمایدو. چشم انداز ما علاوه بر این افزایش اکاهی مردم نسبت به بازار دنیای دیجیتال و اینترنت است و در تلاش است بزودی آکادمی خود را نیز در این راه فعال نماید تا دوستاران این زیمنه نیز بتواند با کسب اطلاعات بیشتر و بهتر خود به کارآفرین تبدیل شوند.

یکی از خدماتی که تک سایت جهت افزایش آگاهی وکم کردن تعداد افراد سود جو ناشی از آگاهی کم و جدید بودنبرخی زمینه ها ) مشتریان انجام می دهد ارائه مشاوره رایگان در تمام خدمات تخصصی خود است . یعنی نیاز نیست کار خود را با تک سایت بسپارید ولی می توانید جهت اشنایی و انتخاب یک سرویس دهنده خوب با مشاورین ما صحبت کنید و از آنها کسب اطلاع کنید. سپس اقدام به سفارش خدمت خود به ما یا یا سایر همکاران ما کنید.

تیم پشتیبانی و مشاورین ما در تلاش هستند با که با این خدمت سطح آگاهی مشتریان را بالا برده تا بتوانند با کمترینه هزینه بهترین خدمات را دریافت کنند

logo-samandehi
لوگو اینماد

مجوزها

تک سایت با اخذ مجوز در زمینه های مختلف و مربتط با فعالت خود در تلاش است بیشتر حس اعتماد را به مخاطبان خود القا کند تا فرد بدون هیچ نگرانی بتواند نیاز خود را از طریق ما برطرف کند. دو مجوز مهم در فضای دیجیتال یعنی اینماد و کسب و کار های مجاری یکی از این مجوز ها ست.


در وصرت داشتن هرگونه سوال، نظر ، انتقاد و پشنهاد می توانید از طریق راه های اعلام شده در صفحه تماس با ما با همکاران ما در تیم پشتیبانی در ارتباط باشید و یا در صورت نیاز از طریق صفحه سفارش خدمت، خدمت مورد نظر خود را به تیم تک سایت بسپارید